Endermologia — jak długo utrzymuje się efekt

endermologiaEndermologia jest zabiegiem bazującym na masażu podciśnieniowym. Jest przyjemna, skuteczna i niesie wiele korzyści dla naszego organizmu. Zwykle zaleca się przeprowadzenie 10 zabiegów w celu osiągnięcia satysfakcjonujących efektów. Aby utrzymać dobry wygląd po serii regularnych zabiegów, warto udać się raz w miesiącu na tak zwany zabieg przypominający. To, jak długo będą utrzymywać się rezultaty zależy od bardzo wielu czynników.

Po pierwsze każdy z nas ma inny organizm, inny metabolizm oraz wystawieni jesteśmy na różne czynniki zewnętrzne. Ogromne znaczenie ma nasza codzienna dieta, poziom aktywności fizycznej, siedzący lub stojący tryb pracy, ilość spożywanej wody, a nawet to czy pijemy więcej czarnej czy zielonej herbaty. To wszystko przekłada się na stopień w jakim nasz organizm zatrzymuje wodę, jak intensywnie pracują nasze mięśnie, czy spalamy nadmiar kalorii czy też odkładamy zapasy w postaci tkanki tłuszczowej.

Nie bez znaczenia jest też poziom stresu na jaki jesteśmy narażeni każdego dnia oraz czy wysypiamy się dobrze w czasie odpoczynku nocnego. Jak widać, czynników oddziałujących na nasze ciało jest bez liku. Im lepiej traktujemy nasz organizm na co dzień, np. poprzez zdrową dietę, umiarkowaną aktywność fizyczną, czas na odpoczynek i relaks, tym dłużej będzie on w dobrej formie jak również dłużej będą utrzymywać się korzystne efekty zabiegów jakie sobie zafundujemy.

Umów się na wizytę:
tel. +48 513 167 669 (Fryzjer)
Jesteśmy dostępni na:
Dołącz do nas:

Cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług fryzjerskich.

Dla kobiet
Strzyżenie 80 – 110 zł
Strzyżenie do koloryzacji 60 zł
Strzyżenie grzywki 30 zł
Modelowanie 50 – 80 zł
Koloryzacja 200 – 300 zł
Balayage / Refleksy 250 – 450 zł
Trwała 200 – 270 zł
Kuracja Kerastase 80 zł
Kuracja L’oreal 60 zł
Zabieg OLAPLEX - rekonstrukcja włosów 100 – 160 zł
Rekonstrukcja włosa Kevin Murphy 100 zł
Keratynowe prostowanie włosów (hybryda na włosy) 350 – 500  zł
Dla mężczyzn
Strzyżenie 60 zł
Strzyżenie + Koloryzacja (Couver 5) 120  zł

Umów się na wizytę

tel. +48 513 167 669 (Fryzjer)