Liposukcja ultradźwiękowa – zabiegi w Krakowie

Liposukcja ultradźwiękowa jest zabiegiem polegającym na  emisji  fal ultradźwiękowch, które pozwalają na uszkodzenie tkanki tłuszczowej i jej upłynnienie. 

Liposukcja ultradźwiękowa jest skierowana do osób, którym zależy na wymodelowaniu sylwetki. Często tkanka tłuszczowa odkłada się bowiem w konkretnych partiach ciała, dlatego jest ona widoczna nawet u pacjentów z niedużą nadwagą. Liposukcja jest wykorzystywana zwykle w okolicach brzucha, pozwalając na modelowanie talii. Zabieg ten może być wykonywany zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.

Innym sposobem na modelowanie sylwetki jest np. zabieg endermologii, który również wykonujemy w naszym gabinecie. Nie wszystkie usługi można ze sobą łączyć, dlatego przed przystąpieniem do ich realizacji przeprowadza się dokładny wywiad z pacjentem. Na tej podstawie możemy wskazać ewentualne przeciwwskazania.

Wykonujemy liposukcję ultradźwiękową w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów usługi, a także umówienia wizyty.

Jakie korzyści niesie za sobą liposukcja ultradźwiękowa?

Przy odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy zabieg ten wywołuje zjawisko kawitacji w tkankach, powodując uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się zgromadzonego w nich tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne są transportowane przez układ limfatyczny i naczyniowy do wątroby, gdzie są traktowane identycznie jak tłuszcz pochodzący z pożywienia.

Liposukcja ultradźwiękowa to sposób na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. uda, brzuch, talia, biodra, ręce, okolice kolan.

Metoda jest skuteczna u osób z otyłością miejscową, redukując tkankę tłuszczową w miejscach, z których trudno jest pozbyć się jej klasycznymi metodami.

Najlepsze efekty osiąga się w serii zabiegów wykonywanych co 7 dni.

Cennik

Jedna partia ciała 170 zł
Umów się na wizytę:
tel. +48 513 167 669 (Fryzjer)
Jesteśmy dostępni na:
Dołącz do nas:

Cennik usług fryzjerskich

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług fryzjerskich.

Dla kobiet
Strzyżenie 80 – 110 zł
Strzyżenie do koloryzacji 60 zł
Strzyżenie grzywki 30 zł
Modelowanie 50 – 80 zł
Koloryzacja 200 – 300 zł
Balayage / Refleksy 250 – 450 zł
Trwała 200 – 270 zł
Kuracja Kerastase 80 zł
Kuracja L’oreal 60 zł
Zabieg OLAPLEX - rekonstrukcja włosów 100 – 160 zł
Rekonstrukcja włosa Kevin Murphy 100 zł
Keratynowe prostowanie włosów (hybryda na włosy) 350 – 500  zł
Dla mężczyzn
Strzyżenie 60 zł
Strzyżenie + Koloryzacja (Couver 5) 120  zł

Umów się na wizytę

tel. +48 513 167 669 (Fryzjer)